Нотаріус у Полтаві

     Вітаємо Вас на сайті нотаріуса Полтави Якименка Олексія Вікторовича!
     Нотаріальна контора Полтави по вулиці Жовтневій запропонує Вам якісні послуги в зручний для Вас час за попереднім записом і без,  або надасть виїзну послугу у Вас вдома чи в офісі. 
ключові слова, ключевые слова: нотаріус полтава, нотаріальна контора полтава, нотариус в полтаві, нотариус полтава, нотариальная контора в полтаве, заверить документы в полтаве, довіреність полтава, нотариус полтава телефон, бти полтава, бті полтава, продать квартиру, нотариус полтава, нотариально заверить в полтаве, нотариусы в полтаве, нотаріуси у полтаві, нотариусы полтавы,нотариусы полтавы  
    Головний пріоритет в роботі нотаріуса насамперед інтереси клієнта! Ми не маємо ні юридичного, ні морального права шкодити інтересам наших клієнтів. Наше завдання – відстоювати їх законні інтереси. Звісно, при цьому суворо дотримуючись законодавства.
    Кожній людині, яка звернулася до нотаріуса в Полтаві за послугою, допомогою чи консультацією буде приділено стільки часу і уваги, скільки необхідно для оформлення нотаріальної дії.

     Графік роботи нотаріуса орієнтований на максимальну зручність клієнта - ми працюємо в робочі дні з 9.00 до 18.00, суботу та неділю за домовленістю.
    Консультації нотаріуса надаються безкоштовно.
    Офіс нотаріуса  у Полтаві знаходиться по вулиці Жовтневій, 66 офіс 204 (приміщення корпорації "Облагропостач" перед Приватбанком) у безпосередній близькості від зупинок 5-а Школа та ДК ПТК.
    Нотаріус в Полтаві, Якименко Олексій Вікторович, оформить різні види документів - договір дарування, позики, застави, шлюбний договір, договір купівлі-продажу будинку, квартири, автомобіля, довіреності, банківські картки із зразками підписів, копії різних документів, а також надасть консультацію по всім питанням, які Вас цікавлять.
   Затишна атмосфера не залишать Вас байдужими і Ви захочете рекомендувати наші послуги своїм родичам, друзям і знайомим.     
   На нашому сайті - Нотаріус Полтава, Ви можете не тільки ознайомиться з
видами послуг, що надаються нашою нотаріальною конторою, а також знайти корисні посилання, новинки законодавства, отримати безкоштовну консультацію нотаріуса. 
     Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів та ділових партнерів. 

З повагою, приватний нотаріус
Полтавського міського нотаріального округу
                       
    Якименко Олексій Вікторович